STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    10:6 (3:2, 5:1, 2:3)

  • Data:

    03.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:02 EQ

Muszyński Patryk

0:2 09:34 EQ

Powajbo Jan

1:2 09:57 EQ

Panasewicz Julian

2:2 19:34 -1

Żyła Marcel Jarząbkiewicz Szymon

3:2 19:55 -1

Panasewicz Julian

4:2 23:24 EQ

Panasewicz Julian Dłużewski Borys

5:2 24:46 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Aleks

6:2 27:05 -1

Kruszyński Mikołaj Panasewicz Julian

7:2 28:27 EQ

Sosnowski Aleks

8:2 35:35 EQ

Kowalski Aleksander Jarząbkiewicz Szymon, Żyła Marcel

8:3 38:02 EQ

Powajbo Jan Połom Dariusz

8:4 45:17 EQ

Tanaś Nikodem

- 46:32 PS

Powajbo Jan

8:5 49:02 EQ

Muszyński Patryk Fabrowski-Ch. Andrzej

9:5 49:36 EQ

Panasewicz Julian

10:5 55:23 EQ

Ścisłowski Tymon Bróż Kacper, Jarząbkiewicz Szymon

10:6 56:51 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:31 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:35 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:26 Brzozowski II Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:23 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Trzymanie
35:46 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
46:32 Jarząbkiewicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) PS Zahaczenie
51:00 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:16 Dłużewski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 Milowicz Beniamin HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 29:36 12 9 3 75
1 Madaliński Igor 31:44 15 11 4 73

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Ścisłowski Tymon 1 0 1 8
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 0 1 1 2
3 Kowalski Aleksander 1 0 1 0
20 Sosnowski Aleks 1 1 2 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 1 3 4 0
22 Sosnowski Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
15 Seroka Dominik 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Żyła Marcel 1 1 2 0
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
6 Brzozowski II Kacper 0 0 0 2
11 Zaborowski Kosma 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 29:49 15 12 3 80
2 Fabrowski Ch. Jan 28:27 19 12 7 63

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 2 1 3 0
19 Hennig Dominik 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 3 0 3 0
28 Połom Dariusz 0 1 1 0
8 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 2
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
22 Tanaś Nikodem 1 0 1 0
44 Milowicz Beniamin 0 0 0 10

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Urban Aleksander 0 0 0 0
40 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0
23 Kasprzak Borys 0 0 0 0
14 Żukowski Tymon 0 0 0 0
13 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0