OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    ŁKH Łódź (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź (MŁ):

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    9:4 (1:3, 6:0, 2:1)

  • Data:

    22.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:05

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Piotr Cytawa

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:39 EQ

Dawid Maksymilian Drzewucki Marcel

1:1 04:33 -1

Węgrzynowski Daniel

1:2 08:54 EQ

Walasek Maciej Łuczak Miłosz, Lisowski Wojciech

1:3 12:15 EQ

Cieślak Dominik Laptinov Nikita, Węgrzynowski Daniel

2:3 25:03 EQ

Dawid Maksymilian

3:3 27:32 EQ

Drzewucki Marcel

4:3 29:32 EQ

Tuszkowski Adam Dawid Maksymilian, Piwowarski Karol

5:3 34:55 +1

Dawid Maksymilian Drzewucki Marcel

6:3 37:20 +1

Tuszkowski Adam Dawid Maksymilian

7:3 39:50 +1

Drzewucki Marcel Piwowarski Karol

8:3 46:23 -1

Ziniak Michał Bagiński Patryk

8:4 52:43 EQ

Walasek Maciej Królikowski Łukasz, Łuczak Miłosz

9:4 59:05 EQ

Piwowarski Karol Dawid Maksymilian, Tuszkowski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:41 Kozak Demian ŁKH Łódź (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
19:40 Sadzyński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:14 Łuczak Miłosz ŁKH Łódź (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06 Sut Jan ŁKH Łódź (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:56 Sut Jan ŁKH Łódź (MŁ) 2 Przeszkadzanie
45:58 Dobrzyński Miłosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:58 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:54 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:54 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Opóźnianie gry

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Voitsenka Daniil 20:00 18 15 3 83
1 Ratajczyk Nadia 40:00 22 21 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Afelt Michał 0 0 0 2
7 Drzewucki Marcel 2 2 4 0
9 Dawid Maksymilian 3 3 6 0
25 Tuszkowski Adam 2 1 3 0
13 Piwowarski Karol 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 2
4 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
5 Ziniak Michał 1 0 1 2
24 Bagiński Patryk 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kęska Nikodem 0 0 0 0
15 Sadzyński Igor 0 0 0 2
2 Chrostowski Michał 0 0 0 0

ŁKH Łódź (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Paradowski Kacper 60:00 27 18 9 66
61 Walkowiak Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Marciniak Wojciech 0 0 0 0
93 Lisowski Wojciech 0 1 1 2
7 Łuczak Miłosz 0 2 2 2
19 Węgrzynowski Daniel 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Cieślak Dominik 1 0 1 0
25 Sut Jan 0 0 0 4
85 Walasek Maciej 2 0 2 0
75 Kozak Demian 0 0 0 2
76 Laptinov Nikita 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Osiński Juliusz 0 0 0 0
87 Królikowski Łukasz 0 1 1 0