Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    4:3 (2:0, 0:0, 2:3)

  • Data:

    11.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:49 EQ

Bagiński Patryk Dobrzyński Miłosz

2:0 19:59 EQ

Sadzyński Igor Drzewucki Marcel

2:1 44:30 +1

Chmielewski Stanisł. Lewandowski Wiktor, Gajda Tymon

3:1 50:20 EQ

Piwowarski Karol Afelt Michał

4:1 53:58 EQ

Afelt Michał Drzewucki Marcel

4:2 55:14 +1

Srokosz Tymon Skopiński Piotr

4:3 56:52 EQ

Skopiński Piotr Jarmoliński Jędrzej, Srokosz Tymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:11 Chmielewski Stanisł. AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Przeszkadzanie
12:23 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:05 Sadzyński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:05 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Uderzenie kijem
15:41 Skopiński Piotr AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
25:49 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:49 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:37 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:31 Kęska Nikodem GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Trzymanie
39:46 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:58 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:37 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
54:51 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:28 Skopiński Piotr AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Voitsenka Daniil 40:00 35 35 0 100
1 Kunze Ksawery 20:00 32 29 3 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Afelt Michał 1 1 2 4
11 Drzewucki Marcel 0 2 2 2
25 Ziniak Michał 0 0 0 2
24 Bagiński Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Piwowarski Karol 1 0 1 6
16 Dobrzyński Miłosz 0 1 1 0
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
23 Kęska Nikodem 0 0 0 2
15 Sadzyński Igor 1 0 1 2

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Rudniev Artem 20:00 17 15 2 88
83 Cegliński Juliusz 26:00 10 8 2 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Gajda Tymon 0 1 1 0
46 Lewandowski Wiktor 0 1 1 0
34 Jarmoliński Jędrzej 0 1 1 4
28 Gauvin Francis 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisł. 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 1 1 2 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0
11 Skopiński Piotr 1 1 2 4
27 Woźniak II Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
4 Pawela Julian 0 0 0 0
96 Jurek Jiyan 0 0 0 0