OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    9:3 (2:1, 1:2, 6:0)

  • Data:

    08.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:39 EQ

Małecki Jakub Błotnicki Mateusz, Kurnicki Oliwier

2:0 05:07 EQ

Małecki Jakub Zberek Karol, Banaszewski Jakub

2:1 15:28 EQ

Dawid Maksymilian Kęska Nikodem, Tuszkowski Adam

2:2 22:59 EQ

Tuszkowski Adam Dawid Maksymilian

3:2 27:20 EQ

Błotnicki Mateusz Napiórkowski Patryk

3:3 35:26 EQ

Łąpieś Magdalena Tuszkowski Adam, Dawid Maksymilian

4:3 40:10 EQ

Nawrot Michał Lupanov Fedor

5:3 43:52 EQ

Napiórkowski Patryk Kowalski Adam, Lupanov Fedor

6:3 50:37 EQ

Błotnicki Mateusz Napiórkowski Patryk

7:3 52:05 EQ

Kowalski Adam Kurnicki Oliwier, Nawrot Michał

8:3 56:54 EQ

Błotnicki Mateusz Kowalski Adam, Kurnicki Oliwier

9:3 58:36 EQ

Małecki Jakub Zberek Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:40 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:02 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:51 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 40:00 12 9 3 75
45 Chojnicki Bartosz 20:00 3 3 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Banaszewski Jakub 0 1 1 0
17 Schafer Eryk 0 0 0 0
88 Napiórkowski Patryk 1 2 3 0
20 Lupanov Fedor 0 2 2 0
14 Nawrot Michał 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurnicki Oliwier 0 3 3 0
91 Błotnicki Mateusz 3 1 4 0
7 Małecki Jakub 3 0 3 0
18 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
42 Zberek Karol 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Adam 1 2 3 0
10 Tomczyk Adam 0 0 0 0
3 Golik Łukasz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Voitsenka Daniil 60:00 63 54 9 85
14 Kunze Ksawery 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Afelt Michał 0 0 0 2
13 Drzewucki Marcel 0 0 0 2
12 Dawid Maksymilian 1 2 3 0
25 Tuszkowski Adam 1 2 3 0
4 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
19 Piwowarski Karol 0 0 0 0
17 Łapińska Julia 0 0 0 0
23 Ziniak Michał 0 0 0 0
20 Kęska Nikodem 0 1 1 0