STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    14:3 (5:1, 3:1, 6:1)

  • Data:

    09.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipinski

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    13

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:01 EQ

Kurnicki Oliwier Banaszewski Jakub

1:1 06:57 EQ

Ziniak Michał Łąpieś Magdalena

2:1 07:54 EQ

Zberek Karol Schafer Eryk

3:1 08:25 EQ

Kurnicki Oliwier

4:1 16:18 EQ

Schafer Eryk Małecki Jakub, Zberek Karol

5:1 18:45 EQ

Tomczyk Adam

6:1 23:53 EQ

Gołębiewski Michał Schafer Eryk

7:1 27:15 EQ

Małecki Jakub Schafer Eryk, Gołębiewski Michał

7:2 33:30 EQ

Tuszkowski Adam Dawid Maksymilian

8:2 36:34 EQ

Schafer Eryk Gołębiewski Michał, Małecki Jakub

9:2 41:33 EQ

Błotnicki Mateusz Gołębiewski Michał

10:2 47:17 EQ

Błotnicki Mateusz Kurnicki Oliwier, Napiórkowski Patryk

11:2 50:04 EQ

Lupanov Fedor Kurnicki Oliwier

12:2 51:03 EQ

Kowalski Adam Nawrot Michał, Golik Łukasz

12:3 55:09 +1

Dobrzyński Miłosz Dawid Maksymilian

13:3 56:39 EQ

Zberek Karol Gołębiewski Michał, Kurnicki Oliwier

14:3 59:44 EQ

Kowalski Adam Nawrot Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:44 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:10 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
39:18 Łapińska Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
53:11 Zberek Karol MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 40:00 8 6 2 75
45 Chojnicki Bartosz 20:00 6 5 1 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Banaszewski Jakub 0 1 1 0
17 Schafer Eryk 2 3 5 0
88 Napiórkowski Patryk 0 1 1 0
20 Lupanov Fedor 1 0 1 0
14 Nawrot Michał 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurnicki Oliwier 2 3 5 0
91 Błotnicki Mateusz 2 0 2 0
7 Małecki Jakub 1 2 3 0
18 Gołębiewski Michał 1 4 5 2
42 Zberek Karol 2 1 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Adam 2 0 2 0
10 Tomczyk Adam 1 0 1 0
3 Golik Łukasz 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Voitsenka Daniil 60:00 55 41 14 74
14 Kunze Ksawery 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Afelt Michał 0 0 0 0
13 Drzewucki Marcel 0 0 0 0
12 Dawid Maksymilian 0 2 2 0
25 Tuszkowski Adam 1 0 1 0
4 Łąpieś Magdalena 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dobrzyński Miłosz 1 0 1 0
19 Piwowarski Karol 0 0 0 2
17 Łapińska Julia 0 0 0 2
23 Ziniak Michał 1 0 1 0
20 Kęska Nikodem 0 0 0 0