STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa U16 (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    5:2 (0:2, 2:0, 3:0)

  • Data:

    03.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:10

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Michał Guzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:20 EQ

Ziniak Michał Drzewucki Marcel

0:2 19:59 EQ

Dawid Maksymilian Tuszkowski Adam

1:2 28:26 EQ

Gauvin Francis Jarmoliński Jędrzej

2:2 35:28 EQ

Woźniak II Maciej Lewandowski Wiktor

3:2 46:49 EQ

Woźniak II Maciej Chmielewski Stanisław, Skopiński Piotr

4:2 49:47 EQ

Gauvin Francis Woźniak II Maciej

5:2 50:11 EQ

Lewandowski Wiktor Woźniak II Maciej, Skopiński Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:03 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Niedozwolone zagranie ręką
36:53 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:53 Skopiński Piotr AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:14 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:14 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Gauvin Antoni 30:21 2 0 2 0
88 Rudniev Artem 29:39 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
46 Lewandowski Wiktor 1 1 2 2
34 Jarmoliński Jędrzej 0 1 1 0
28 Gauvin Francis 2 0 2 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisław 0 1 1 0
11 Skopiński Piotr 0 2 2 2
27 Woźniak II Maciej 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sikorski Ignacy 0 0 0 0
23 Pawela Julian 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Voitsenka Danil 40:00 2 0 2 0
9 Kunze Ksawery 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 1 1 2
15 Afelt Michał 0 0 0 0
19 Ziniak Michał 1 0 1 2
12 Dawid Maksymilian 1 0 1 0
25 Tuszkowski Adam 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
13 Piwowarski Karol 0 0 0 2
20 Sadzyński Igor 0 0 0 0
2 Kęska Nikodem 0 0 0 0
1 Chrostowski Michał 0 0 0 0