STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz U12 (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    8:6 (3:1, 2:0, 3:5)

  • Data:

    28.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:50

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Artur Szóstakowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    17

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:24 EQ

Smalcerz Robert Wilczewski Flavio

2:0 06:35 EQ

Lewandowski Marcel

2:1 16:41 EQ

Pozauć Paweł

3:1 18:09 EQ

Smalcerz Robert Kłos Dominik

4:1 34:53 EQ

Smalcerz Robert Duda Maximilian

5:1 35:47 -1

Nitka Sara

6:1 42:52 EQ

Smalcerz Robert

7:1 43:23 EQ

Zieliński Igor Nitka Sara

7:2 44:03 EQ

Panasewicz Julian

7:3 46:59 +1

Jarząbkiewicz Szymon

8:3 47:27 EQ

Janicki Oliwier

8:4 50:53 EQ

Dłużewski Borys Jarząbkiewicz Szymon

8:5 53:39 EQ

Sosnowski Alan Panasewicz Julian

8:6 56:43 +1

Panasewicz Julian Kruszyński Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:49 Nitka Sara BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Trzymanie
27:41 Kłos Dominik BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:30 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
45:45 Janicki Oliwier BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
55:27 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Brodziński Piotr 40:00 1 0 1 0
2 Lewandowski Kosma 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
5 Lewandowski Marcel 1 0 1 0
9 Szyszka Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Janicki Oliwier 1 0 1 2
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
3 Wilczewski Flavio 0 1 1 0
10 Smalcerz Robert 4 0 4 0
11 Kłos Dominik 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 1 1 4
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 1 0 1 0
18 Nitka Sara 1 1 2 2
14 Pavliuk Anton 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Simiński Stanisław 31:10 3 0 3 0
1 Madaliński Igor 28:50 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Żyła Marcel 0 0 0 0
5 Hetzer Alexander 0 0 0 0
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 2 1 3 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 1 0 1 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 1 1 2 0
22 Sosnowski Alan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
7 Pozauć Paweł 1 0 1 0
16 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 1 1 0
18 Bróż Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mochalov Matvii 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0