OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    2:5 (1:0, 1:1, 0:4)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:27 -1

Powajbo Jan Muszyński Patryk

2:0 27:15 EQ

Muszyński Patryk Tanaś Nikodem

2:1 29:36 EQ

Bereśniewicz Filip Gromadzki Dawid

2:2 41:36 EQ

Kaczyński Wiktor Gromadzki Dawid

2:3 44:36 EQ

Szymański Mikołaj Sołdyk Jakub

2:4 57:25 EQ

Gromadzki Dawid

2:5 59:01 EQ

Szymański Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:40 - HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:49 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
39:08 - HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:22 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Uderzenie kijem
49:23 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Piask Nikodem 30:24 4 0 4 0
2 Fabrowski Ch. Jan 29:36 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 1 1 2 0
7 Hennig Dominik 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 1 0 1 0
18 Połom Dariusz 0 0 0 0
9 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 2
25 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
5 Tanaś Nikodem 0 1 1 0
44 Milowicz Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Urban Aleksander 0 0 0 0
8 Jurzyk Damian 0 0 0 0
24 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0
21 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 29:36 2 0 2 0
2 Szczepkowski Antoni 30:24 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 2 0 2 0
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 0
22 Mielniczuk Julian 0 0 0 0
17 Nowaczyk Adrian 0 0 0 2
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 1 2 3 0
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
23 Rakowski Marcel 0 0 0 0
9 Kaczyński Wiktor 1 0 1 0
18 Bereśniewicz Filip 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
5 Bagiński Alan 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
4 Borysewicz Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Rogoziński Igor 0 0 0 0