OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    42:0 (19:0, 13:0, 10:0)

  • Data:

    19.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:24 EQ

Krajewski Adam Sołdyk Jakub

2:0 00:40 EQ

Sencerz Anna

3:0 01:28 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian

4:0 03:01 EQ

Kaczyński Wiktor Borysewicz Antoni

5:0 03:22 EQ

Deravchuk Denis Musz Jacek

6:0 04:37 EQ

Musz Jacek Ratajczak Piotr, Szymański Mikołaj

7:0 05:16 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Karpiński Stanisław

8:0 05:52 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

9:0 07:19 EQ

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian, Kaczyński Wiktor

10:0 08:03 EQ

Borysewicz Antoni Bereśniewicz Filip

11:0 09:17 EQ

Musz Jacek

12:0 09:33 EQ

Kowalski II Konrad

13:0 09:46 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad

14:0 11:02 +1

Nowaczyk Adrian Szymański Mikołaj

15:0 11:44 EQ

Karpiński Stanisław Gromadzki Dawid, Suchocki Marcel

16:0 13:45 EQ

Musz Jacek

17:0 14:15 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Sołdyk Jakub

18:0 14:25 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad

19:0 15:07 EQ

Mielniczuk Julian Gromadzki Dawid

20:0 20:44 EQ

Sołdyk Jakub Krajewski Adam

21:0 22:06 EQ

Szymański Mikołaj Sołdyk Jakub, Krajewski Adam

22:0 22:50 EQ

Sencerz Anna Nowaczyk Adrian

23:0 23:35 EQ

Sencerz Anna Mielniczuk Julian, Gromadzki Dawid

24:0 25:38 EQ

Suchocki Marcel Borysewicz Antoni

25:0 26:41 EQ

Ratajczak Piotr Szymański Mikołaj, Sołdyk Jakub

26:0 28:17 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Karpiński Stanisław

27:0 30:25 EQ

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian

28:0 30:54 EQ

Sołdyk Jakub Szymański Mikołaj

29:0 34:47 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Rakowski Marcel

30:0 36:32 EQ

Sołdyk Jakub Krajewski Adam

31:0 38:26 EQ

Suchocki Marcel Borysewicz Antoni

32:0 38:42 EQ

Borysewicz Antoni Suchocki Marcel, Gromadzki Dawid

33:0 45:27 EQ

Suchocki Marcel Ratajczak Piotr

34:0 46:07 EQ

Gromadzki Dawid

35:0 47:58 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

36:0 49:45 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam, Kowalski II Konrad

37:0 50:06 EQ

Nowaczyk Adrian Szymański Mikołaj

38:0 54:47 EQ

Sołdyk Jakub Szymański Mikołaj

39:0 56:07 EQ

Mielniczuk Julian Gromadzki Dawid, Sencerz Anna

40:0 56:30 EQ

Borysewicz Antoni Kaczyński Wiktor, Suchocki Marcel

41:0 56:42 EQ

Borysewicz Antoni

42:0 58:22 -1

Kaczyński Wiktor Nowaczyk Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:57 Sarnowski Marcel UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
15:59 Mielniczuk Julian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:07 Deravchuk Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 33:04 0 0 0 0
1 Nawrot Wojciech 26:56 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 1 6 7 0
11 Sołdyk Jakub 4 4 8 0
23 Rakowski Marcel 1 1 2 0
6 Kowalski II Konrad 7 3 10 0
21 Krajewski Adam 3 10 13 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 1 5 6 0
3 Karpiński Stanisław 1 2 3 0
22 Mielniczuk Julian 4 2 6 2
7 Nowaczyk Adrian 3 4 7 0
19 Sencerz Anna 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 2 2 4 0
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
16 Suchocki Marcel 3 3 6 0
4 Borysewicz Antoni 4 3 7 0
18 Bereśniewicz Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 3 1 4 0
24 Deravchuk Denis 1 0 1 2
12 Ratajczak Piotr 1 2 3 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Ciesielski Krzysztof 60:00 42 0 42 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Dochniak Aleks 0 0 0 0
7 Cybulski Kacper 0 0 0 0
12 Dobrzyński Bartosz 0 0 0 0
14 Sarnowski Marcel 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
9 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0
41 Maszaro Szymon 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
18 Rutkowska Iga 0 0 0 0
6 Mitkowski Michał 0 0 0 0
10 Komar Krzysztof 0 0 0 0
71 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0