STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź U12 (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Błażowski Robert

  • Wynik:

    25:2 (9:0, 8:1, 8:1)

  • Data:

    22.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Marcin Gawin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    12950

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:06 EQ

Świderski Wojciech Pavliv Davyd

2:0 04:18 EQ

Świderski Wojciech Krzesłowski Igor

3:0 04:27 EQ

Pavliv Davyd Świderski Wojciech, Lenartowski Kacper

4:0 05:26 EQ

Myszka Mateusz Rainert Antoni

5:0 05:35 EQ

Myszka Mateusz

6:0 07:33 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

7:0 08:06 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

8:0 12:02 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

9:0 16:05 EQ

Krzesłowski Wiktor Sobczak Igor

10:0 20:32 EQ

Olsiewicz Mateusz Myszka Mateusz

11:0 21:56 EQ

Rainert Antoni Pavliv Davyd

12:0 21:56 EQ

Myszka Mateusz Sobczak Igor

13:0 26:57 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

14:0 29:44 EQ

Rainert Antoni Wiktorski Tymoteusz

14:1 30:28 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

15:1 34:00 EQ

Rainert Antoni Lenartowski Kacper

16:1 34:50 EQ

Pavliv Davyd Świderski Wojciech

17:1 38:23 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

18:1 44:50 EQ

Myszka Mateusz Sobczak Igor

19:1 49:31 EQ

Stępień II Jan

20:1 51:00 EQ

Pavliv Davyd Rainert Antoni

21:1 52:00 EQ

Pavliv Davyd Świderski Wojciech, Rainert Antoni

22:1 53:20 EQ

Myszka Mateusz

22:2 55:00 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Aleks

23:2 56:10 EQ

Pavliv Davyd

24:2 58:55 EQ

Pavliv Davyd Krzesłowski Igor

25:2 59:30 EQ

Pavliv Davyd Lenartowski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:44 Rainert Antoni ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
24:44 Hetzer Alexander GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:35 Lenartowski Kacper ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
47:39 Sosnowski Aleks GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

ŁKH Łódź U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 30:00 7 7 0 100
82 Kuc Gabriel 30:00 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Myszka Mateusz 5 1 6 0
7 Pavliv Davyd 7 2 9 0
9 Krzesłowski Wiktor 1 0 1 0
26 Świderski Wojciech 5 4 9 0
88 Lenartowski Kacper 1 6 7 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Sobczak Igor 0 3 3 0
22 Wiktorski Tymoteusz 1 1 2 0
84 Krzesłowski Igor 0 2 2 0
31 Stępień II Jan 1 0 1 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
99 Makal Emil 0 0 0 0
25 Olsiewicz Mateusz 1 0 1 0
13 Rainert Antoni 3 3 6 2
33 Piętka Igor 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 20:00 29 20 9 68
1 Madaliński Igor 40:00 44 28 16 63

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 0 1 1 2
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 1 0 1 0
9 Dłużewski Borys 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarząbkiewicz Szymon 1 0 1 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 0 1 1 2
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
22 Sosnowski Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
19 Mochalov Matvii 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0
15 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0