STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II U12 (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    15:1 (8:0, 3:1, 4:0)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:39 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Simiński Stanisław

2:0 03:20 EQ

Ścisłowski Tymon Kruszyński Mikołaj

3:0 03:32 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian

4:0 04:48 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Żyła Marcel

5:0 07:30 EQ

Dłużewski Borys Kruszyński Mikołaj

6:0 12:37 EQ

Ścisłowski Tymon

7:0 14:25 EQ

Furmański Filip Panasewicz Julian

8:0 18:47 EQ

Sosnowski Aleks Jarząbkiewicz Szymon

9:0 23:11 +1

Sosnowski Aleks Jarząbkiewicz Szymon

10:0 32:48 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian

11:0 33:52 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian, Nowak Antoni

11:1 35:49 EQ

Przybycin Walter Linard Julian, Łakomski Hubert

12:1 42:59 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Alan

13:1 46:48 EQ

Panasewicz Julian

14:1 52:30 -1

Panasewicz Julian

15:1 57:41 +1

Kruszyński Mikołaj Ścisłowski Tymon, Bróż Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:58 Brzeziński Stanisław ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:11 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:11 Furmański Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
57:12 Łakomski Hubert ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 28:00 11 11 0 100
1 Madaliński Igor 32:00 14 13 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 3 0 3 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 2 4 6 0
6 Nowak Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarząbkiewicz Szymon 3 2 5 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 2 0 2 0
25 Żyła Marcel 0 1 1 0
22 Sosnowski Alan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Seroka Dominik 0 0 0 0
9 Dłużewski Borys 1 0 1 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 2 3 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0
18 Ścisłowski Tymon 2 1 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Furmański Filip 1 0 1 2
8 Maślak Piotr 0 0 0 0

ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Prencel Wojciech 60:00 44 29 15 65

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 2
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
16 Krompasky Radomir 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 1 0 1 0
92 Łakomski Hubert 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Stefaniak-Hauk Mateusz 0 0 0 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleksand. 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
41 Dudek Ernest 0 0 0 0
4 Ryżlak Adam 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0