STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz U12 (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    1:9 (0:2, 1:4, 0:3)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:10

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    21

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:03 -1

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian

0:2 13:50 EQ

Sochacki Maciej

0:3 21:14 EQ

Nowaczyk Adrian

1:3 22:30 EQ

Szyszka Igor Lewandowski Marcel

1:4 27:10 EQ

Suchocki Marcel Szymański Mikołaj

1:5 38:14 EQ

Borysewicz Antoni Suchocki Marcel

1:6 39:01 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian, Sołdyk Jakub

1:7 44:34 EQ

Mielniczuk Julian

1:8 58:29 EQ

Suchocki Marcel Borysewicz Antoni

1:9 58:54 EQ

Mielniczuk Julian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:29 Klamra Jakub BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:38 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Brodziński Piotr 40:00 6 0 6 0
2 Lewandowski Kosma 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
3 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 1 1 0
5 Szyszka Igor 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 2
10 Smalcerz Robert 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
18 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pavliuk Anton 0 0 0 0
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
6 Janicki Oliwier 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0
1 Poral Miłosz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 25:56 0 0 0 0
1 Nawrot Wojciech 34:04 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 1 1 0
22 Sochacki Maciej 1 0 1 0
23 Rakowski Marcel 0 0 0 0
4 Borysewicz Antoni 1 1 2 0
16 Suchocki Marcel 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 0
3 Mielniczuk Julian 2 2 4 0
17 Nowaczyk Adrian 1 0 1 0
9 Kaczyński Wiktor 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
6 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
19 Pozauć Paweł 0 0 0 0
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Rogoziński Igor 0 0 0 0