STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork U12 (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork U12 (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    20:1 (6:0, 5:1, 9:0)

  • Data:

    14.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:43 EQ

Ścisłowski Tymon

2:0 07:51 EQ

Panasewicz Julian Pańko-Drzewucki Tomir, Ścisłowski Tymon

3:0 10:55 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

4:0 12:40 EQ

Brzozowski II Kacper Zaborowski Kosma, Jaczuk Grzegorz

5:0 17:02 EQ

Dłużewski Borys Sosnowski Alan

6:0 19:36 EQ

Panasewicz Julian Pańko-Drzewucki Tomir

6:1 20:22 EQ

Wojciechowski Patryk

7:1 28:08 EQ

Dłużewski Borys Żyła Marcel

8:1 29:39 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

9:1 30:11 EQ

Panasewicz Julian

10:1 37:55 -1

Panasewicz Julian Hetzer Alexander, Nowak Antoni

11:1 38:37 -1

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

12:1 42:58 EQ

Pańko-Drzewucki Tomir Panasewicz Julian

13:1 48:16 EQ

Sosnowski Alan Sosnowski Aleks

14:1 49:30 EQ

Żyła Marcel Sosnowski Aleks

15:1 51:03 EQ

Ścisłowski Tymon Panasewicz Julian

16:1 52:18 EQ

Sosnowski Aleks Sosnowski Alan, Kowalski Aleksander

17:1 54:55 EQ

Zaborowski Kosma Ścisłowski Tymon

18:1 55:08 EQ

Panasewicz Julian

19:1 56:07 EQ

Kowalski Aleksander

20:1 58:16 EQ

Kruszyński Mikołaj Brzozowski II Kacper, Zaborowski Kosma

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:09 Mitkowski Michał UKS Bombek Malbork U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:10 Mitkowski Michał UKS Bombek Malbork U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:45 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:53 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
55:52 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 30:54 0 0 0 0
1 Madaliński Igor 29:06 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 0 4 4 0
18 Ścisłowski Tymon 2 2 4 2
4 Pańko-Drzewucki Tomir 1 2 3 0
23 Panasewicz Julian 8 2 10 0
6 Nowak Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 2 0 2 0
3 Kowalski Aleksander 1 1 2 0
11 Sosnowski Aleks 1 2 3 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 0 0 0 0
22 Sosnowski Alan 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jaczuk Grzegorz 0 1 1 0
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 2
15 Zaborowski Kosma 1 2 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Żyła Marcel 1 1 2 0
19 Brzozowski II Kacper 1 1 2 0

UKS Bombek Malbork U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Jóźwiak Aleks 30:31 8 0 8 0
71 Ciesielski Krzysztof 29:29 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dochniak Aleks 0 0 0 0
5 Łaszkiewicz Franciszek 0 0 0 0
11 Lubiński Jakub 0 0 0 0
2 Wojciechowski Patryk 1 0 1 0
7 Wensker Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
9 Maszaro Szymon 0 0 0 0
6 Kujawa Filip 0 0 0 0
12 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
16 Rutkowska Iga 0 0 0 0
3 Malec Kornel 0 0 0 0
15 Mitkowski Michał 0 0 0 4
4 Artych Maksymilan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Adamczyk Justyna 0 0 0 0