OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

3:4 k.

(1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    3:4 k. (1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:40

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:53 EQ

Mielniczuk Julian Sencerz Anna

2:0 26:16 EQ

Nowaczyk Adrian Sencerz Anna, Szymański Mikołaj

3:0 29:05 +1

Kaczyński Wiktor

3:1 48:18 EQ

Kurlit Marek

3:2 49:21 EQ

Kijewski Karol Bania Miłosz

3:3 50:08 +1

Kurlit Marek

3:4 65:00 PS

Kurlit Marek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:05 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Przeszkadzanie
28:59 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:42 Borysewicz Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:51 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:34 Ratajczak Piotr GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Uderzenie kijem
49:42 Rakowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:26 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:09 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 38:51 17 16 1 94
1 Nawrot Wojciech 21:09 10 7 3 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 1 1 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 1 0 1 0
17 Nowaczyk Adrian 1 0 1 2
19 Sencerz Anna 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
23 Rakowski Marcel 0 0 0 2
9 Kaczyński Wiktor 1 0 1 0
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 2
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
4 Borysewicz Antoni 0 0 0 2

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 40:00 18 15 3 83
55 Marcinkowski Jakub 20:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Piotrowski Karol 0 0 0 0
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 6
25 Kurlit Marek 2 0 2 2
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Doligalski Franciszek 0 0 0 0
99 Dembek Adam 0 0 0 0
62 Kijewski Karol 1 0 1 0
15 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
66 Bania Miłosz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0