OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    23:0 (10:0, 5:0, 8:0)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:13 EQ

Sochacki Maciej Musz Jacek

2:0 07:23 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian, Bereśniewicz Filip

3:0 08:53 +1

Gromadzki Dawid

4:0 09:54 EQ

Kaczyński Wiktor Rakowski Marcel, Szymański Mikołaj

5:0 10:17 EQ

Karpiński Stanisław Rogoziński Igor

6:0 10:28 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian

7:0 11:24 EQ

Mielniczuk Julian

8:0 13:09 EQ

Szymański Mikołaj Gromadzki Dawid

9:0 15:36 EQ

Bereśniewicz Filip Mielniczuk Julian

10:0 16:07 EQ

Gromadzki Dawid

11:0 30:49 EQ

Mielniczuk Julian Nowaczyk Adrian

12:0 32:42 EQ

Sencerz Anna Kaczyński Wiktor, Rakowski Marcel

13:0 37:14 -1

Sochacki Maciej

14:0 38:37 -1

Mielniczuk Julian

15:0 39:08 -1

Mielniczuk Julian Rakowski Marcel

16:0 41:51 EQ

Szymański Mikołaj

17:0 42:40 EQ

Kaczyński Wiktor Rogoziński Igor

18:0 43:14 EQ

Mielniczuk Julian Karpiński Stanisław

19:0 50:23 EQ

Musz Jacek

20:0 53:34 EQ

Sochacki Maciej

21:0 55:49 EQ

Kaczyński Wiktor

22:0 56:16 EQ

Kaczyński Wiktor Rakowski Marcel

23:0 59:56 EQ

Kaczyński Wiktor Rakowski Marcel, Sencerz Anna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:02 Bereśniewicz Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
36:28 Musz Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Podcięcie
37:34 Sołdyk Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
44:33 Dudek Ernest ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atak kolanem
51:29 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Przeszkadzanie
57:02 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 30:00 12 12 0 100
1 Nawrot Wojciech 30:00 11 11 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 2 1 3 2
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 2
23 Rakowski Marcel 0 5 5 0
9 Kaczyński Wiktor 5 1 6 0
19 Sencerz Anna 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Karpiński Stanisław 1 1 2 0
5 Rogoziński Igor 0 2 2 0
16 Mielniczuk Julian 5 3 8 0
17 Nowaczyk Adrian 2 1 3 0
18 Bereśniewicz Filip 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 3 0 3 2
10 Gromadzki Dawid 2 1 3 0
15 Musz Jacek 1 1 2 2
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Pozauć Paweł 0 0 0 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Prencel Wojciech 60:00 51 28 23 54

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
16 Krompasky Radomir 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Stefaniak-Hauk Mateusz 0 0 0 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleksand. 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
41 Dudek Ernest 0 0 0 2
4 Ryżlak Adam 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0