Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa (ŻS):

    Michał Porębski

  • Wynik:

    4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    30.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:35

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:30 EQ

Chyrkin Wowa Vitek Jakub, Tuszkowski Maciej

1:1 17:57 EQ

Zdziechowski Szymon Wróblewski Kacper, Jurek Jiyan

2:1 27:56 EQ

Bagiński Patryk Krajewski Adam

3:1 30:49 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej

4:1 49:00 +1

Vitek Jakub Dawid Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:58 Łapa Jan AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Zahaczenie
34:02 Banaczyk Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:02 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:01 Rocki Kasper AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Zahaczenie
50:30 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak kolanem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 25:00 1 0 1 0
22 Jóźwiak Wojciech 35:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 2
6 Byzewski Jakub 0 0 0 0
8 Dawid Borys 0 1 1 0
16 Vitek Jakub 1 1 2 0
7 Chyrkin Wowa 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 2 2 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
12 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 2 0 2 0
21 Krajewski Adam 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
18 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
20 Łąpieś Magdalena 0 0 0 2
9 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
11 Łapińska Julia 0 0 0 0

AH Legia Warszawa (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Cegliński Juliusz 40:00 3 0 3 0
44 Stojek Szymon 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Srokosz Tymon 0 0 0 0
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
33 Zdziechowski Szymon 1 0 1 0
32 Jurek Jiyan 0 1 1 0
26 Wróblewski Kacper 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Mościcki Maksymilian 0 0 0 0
48 Łapa Jan 0 0 0 2
31 Prokurat Jeremi 0 0 0 0
24 Domalewski Kajetan 0 0 0 0
43 Staniszkis Witold 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Liese Mateusz 0 0 0 0
27 Volkov Kiryl 0 0 0 0
14 Stępień Matylda 0 0 0 0
41 Rocki Kasper 0 0 0 2
34 Radzimirski Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gajda Ignacy 0 0 0 0