STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U14 (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź U14 (ŻS):

    SYNIAWA MAREK

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    BOCHINSKI JANUSZ

  • Wynik:

    5:11 (0:4, 1:4, 4:3)

  • Data:

    02.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:10

  • Sędzia główny:

    RACZYNSKI TADEUSZ, GAWIN MARCIN

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    43

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:12 EQ

Vitek Jakub Bagiński Patryk

0:2 08:52 EQ

Bagiński Patryk Vitek Jakub

0:3 14:16 EQ

Feltsirovich Dzianis

0:4 19:58 EQ

Chyrkin Wowa

0:5 20:57 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa

0:6 22:38 EQ

Feltsirovich Dzianis

0:7 25:54 EQ

Vitek Jakub

1:7 28:03 EQ

Świderski Wojciech

1:8 30:31 EQ

Bagiński Patryk

1:9 40:29 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa

1:10 41:11 EQ

Feltsirovich Dzianis

2:10 42:27 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej

3:10 48:16 EQ

Cieślak Dominik Świderski Wojciech, Myszka Mateusz

4:10 52:34 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej, Stępień II Jan

5:10 53:13 EQ

Myszka Mateusz Świderski Wojciech

5:11 57:26 EQ

Wasiluk Dawid Połczyński Franciszek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:33 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
05:25 - ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
06:49 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
26:07 Chyrkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
31:42 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

ŁKH Łódź U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 40:00 41 34 7 82
13 Rainert Antoni 20:00 11 7 4 63

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Cieślak Dominik 1 0 1 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 2 2 0
96 Kopylov Maksym 0 0 0 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 2 0 2 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 1 1 2 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 1 1 0
26 Świderski Wojciech 1 2 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 30:00 13 11 2 84
25 Karol Dawid 30:00 14 11 3 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Byzewski Jakub 0 0 0 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
8 Dawid Borys 2 0 2 0
15 Vitek Jakub 2 1 3 0
7 Chyrkin Wowa 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
19 Połczyński Franciszek 0 1 1 0
12 Feltsirovich Dzianis 3 0 3 2
3 Bagiński Patryk 2 1 3 0
21 Krajewski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 1 0 1 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
5 Polnar Mieszko 0 0 0 2
6 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0