STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U14 (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź U14 (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Bochiński janusz

  • Wynik:

    0:16 (0:6, 0:6, 0:4)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:27

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Marcin Gawin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    4

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:15 EQ

Wasiluk Dawid Byzewski Jakub

0:2 06:46 EQ

Dawid Borys Filip Błażej, Vitek Jakub

0:3 07:09 EQ

Feltsirovich Dzianis Krajewski Adam, Bagiński Patryk

0:4 16:48 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub

0:5 18:26 EQ

Feltsirovich Dzianis Kowalski II Konrad

0:6 19:42 EQ

Chyrkin Wowa Salewski Maksymilian

0:7 25:12 EQ

Wasiluk Dawid Dawid Borys

0:8 25:42 EQ

Feltsirovich Dzianis Byzewski Jakub

0:9 25:54 EQ

Bagiński Patryk

0:10 37:19 EQ

Chyrkin Wowa Vitek Jakub

0:11 38:09 EQ

Bagiński Patryk

0:12 39:04 EQ

Bagiński Patryk Krajewski Adam

0:13 42:26 EQ

Feltsirovich Dzianis Krajewski Adam, Wasiluk Dawid

0:14 48:35 EQ

Wasiluk Dawid Krajewski Adam

0:15 51:47 EQ

Vitek Jakub

0:16 59:49 EQ

Chyrkin Wowa Filip Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:48 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:10 Stechni Maciej ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:39 Bagiński Patryk GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:58 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
34:58 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
34:58 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:16 Bagiński Patryk GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:56 Chyrkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Trzymanie

Składy

ŁKH Łódź U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 40:00 53 41 12 77
2 Rainert Antoni 20:00 28 24 4 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 2
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 2
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 2
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 29:20 7 7 0 100
25 Karol Dawid 30:40 2 2 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Byzewski Jakub 0 2 2 0
24 Filip Błażej 0 2 2 0
8 Dawid Borys 2 1 3 0
15 Vitek Jakub 1 3 4 0
7 Chyrkin Wowa 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
19 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
12 Feltsirovich Dzianis 4 0 4 4
3 Bagiński Patryk 3 1 4 4
21 Krajewski Adam 0 4 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 3 1 4 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
5 Polnar Mieszko 0 0 0 0
6 Kowalski II Konrad 0 1 1 0
14 Salewski Maksymilian 0 1 1 0