OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    4:3 k. (1:0, 0:0, 2:3, 0:0, 2:1k)

  • Data:

    27.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:56 EQ

Kowalski II Konrad

1:1 42:52 EQ

Domowicz Rajmund Cybulski Michał

2:1 43:04 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

3:1 46:45 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

3:2 48:31 EQ

Domowicz Rajmund Szymański Borys

3:3 49:08 EQ

Domowicz Rajmund Schramm Irmina

4:3 65:00 PS

Krajewski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:40 Borysewicz Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:07 Borysewicz Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:01 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:57 Borysewicz Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:38 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:30 Szymański Borys PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:47 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:33 Baranowski Marcin PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 20:00 3 0 3 0
1 Nawrot Wojciech 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0
23 Rakowski Marcel 1 0 1 0
6 Kowalski II Konrad 2 0 2 0
21 Krajewski Adam 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 0 0 0 0
17 Nowaczyk Adrian 0 0 0 6
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
16 Suchocki Marcel 0 0 0 0
4 Borysewicz Antoni 0 0 0 6
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kozelan Antoni 40:00 1 0 1 0
66 Schramm Irmina 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
21 Grzybowski Maksym. 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 0 0 0 0
25 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 0 0 0 2
36 Szymański Borys 0 1 1 2
26 Gulczyński Igor 0 0 0 0
97 Cybulski Michał 0 1 1 0
98 Domowicz Rajmund 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Roksińska Liliana 0 0 0 0
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
19 Osipau Raman 0 0 0 0
12 Wiśniewski Dominik 0 0 0 0
77 Szymczak Mateusz 0 0 0 0