STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II U12 (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    3:24 (2:5, 0:9, 1:10)

  • Data:

    23.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:45

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Tadeusz Raczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:30 EQ

Panasewicz Julian

1:1 04:09 EQ

Brzeziński Stanisław

1:2 11:52 EQ

Sosnowski Aleks Sosnowski Alan

1:3 14:52 EQ

Sosnowski Alan Sosnowski Aleks

1:4 16:17 EQ

Bróż Kacper Brzozowski II Kacper

2:4 17:55 EQ

Brzeziński Stanisław Linard Julian

2:5 18:51 EQ

Sosnowski Alan

2:6 21:06 EQ

Żyła Marcel

2:7 21:18 EQ

Jarząbkiewicz Szymon

2:8 22:35 EQ

Brzozowski II Kacper

2:9 23:52 EQ

Kowalski Aleksander

2:10 27:05 EQ

Jarząbkiewicz Szymon

2:11 29:09 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

2:12 32:05 EQ

Ścisłowski Tymon

2:13 33:10 EQ

Hetzer Alexander

2:14 33:50 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Alan, Sosnowski Aleks

2:15 40:02 EQ

Panasewicz Julian

2:16 40:06 EQ

Panasewicz Julian

2:17 43:00 EQ

Sołdyk Maksymilian Bróż Kacper

2:18 45:00 EQ

Panasewicz Julian Dłużewski Borys

2:19 45:02 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian

2:20 52:00 EQ

Panasewicz Julian Dłużewski Borys

2:21 53:00 EQ

Panasewicz Julian

2:22 53:06 EQ

Sosnowski Alan

2:23 54:00 EQ

Bróż Kacper Brzozowski II Kacper

3:23 56:03 EQ

Kowalewski Juliusz

3:24 57:00 EQ

Sosnowski Alan Żyła Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:40 Linard Julian ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
30:36 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:30 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Inne
39:00 Jarząbkiewicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
39:02 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Prencel Wojciech 60:00 140 116 24 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 2 0 2 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 1 1 2
24 Jesionkowski Aleksand. 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Stefaniak-Hauk Mateusz 0 0 0 0
56 Pudeł Szymon 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
9 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksander 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 30:00 7 6 1 85
1 Madaliński Igor 30:00 3 1 2 33

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 2 1 3 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 7 1 8 0
9 Dłużewski Borys 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarząbkiewicz Szymon 3 0 3 2
3 Kowalski Aleksander 1 0 1 0
11 Sosnowski Aleks 1 2 3 0
17 Bróż Kacper 2 1 3 0
22 Sosnowski Alan 4 2 6 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 1 0 1 0
19 Mochalov Matvii 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 1 1 2 0
15 Brzozowski II Kacper 1 2 3 0
18 Ścisłowski Tymon 1 0 1 2