OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    0:24 (0:7, 0:8, 0:9)

  • Data:

    20.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:22

  • Godzina zakończenia:

    22:02

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    38

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:49 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad

0:2 07:39 EQ

Musz Jacek

0:3 07:50 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Sołdyk Jakub

0:4 08:05 EQ

Kowalski II Konrad Szymański Mikołaj, Sołdyk Jakub

0:5 10:15 EQ

Borysewicz Antoni Mielniczuk Julian, Ratajczak Piotr

0:6 11:21 EQ

Krajewski Adam Szymański Mikołaj, Kowalski II Konrad

0:7 17:02 EQ

Bereśniewicz Filip Szczepkowski Antoni

0:8 22:05 EQ

Rakowski Marcel Sołdyk Jakub, Szymański Mikołaj

0:9 23:38 +1

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Rakowski Marcel

0:10 26:03 EQ

Mielniczuk Julian Borysewicz Antoni

0:11 31:36 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad, Rakowski Marcel

0:12 37:43 EQ

Kaczyński Wiktor

0:13 38:48 EQ

Kaczyński Wiktor Krajewski Adam

0:14 39:34 EQ

Krajewski Adam Sołdyk Jakub, Rakowski Marcel

0:15 39:55 EQ

Kowalski II Konrad Rakowski Marcel, Krajewski Adam

0:16 40:50 EQ

Gromadzki Dawid

0:17 43:34 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam, Kowalski II Konrad

0:18 46:51 EQ

Kaczyński Wiktor Sochacki Maciej, Musz Jacek

0:19 47:47 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

0:20 48:53 EQ

Mielniczuk Julian Borysewicz Antoni, Karpiński Stanisław

0:21 51:27 +1

Musz Jacek Sochacki Maciej, Kaczyński Wiktor

0:22 54:56 EQ

Mielniczuk Julian Gromadzki Dawid

0:23 55:28 EQ

Pozauć Paweł Ratajczak Piotr

0:24 57:53 EQ

Kowalski II Konrad Sołdyk Jakub, Szymański Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:55 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:20 Łaszkiewicz Francisz. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
50:46 Łaszkiewicz Francisz. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 173 149 24 86
2 Ciesielski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 4
17 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
13 Dobrzyński Bartosz 0 0 0 0
10 Maszaro Szymon 0 0 0 0
3 Wensker Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
0 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0
7 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0
14 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
6 Rutkowska Iga 0 0 0 0
4 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
12 Komar Krzysztof 0 0 0 0
3 Malec Kornel 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 29:12 0 0 0 0
2 Szczepkowski Antoni 30:48 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 4 4 0
11 Sołdyk Jakub 0 5 5 0
23 Rakowski Marcel 2 4 6 0
7 Kowalski II Konrad 6 4 10 0
21 Krajewski Adam 4 6 10 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 1 1 2 0
6 Karpiński Stanisław 0 1 1 0
16 Mielniczuk Julian 3 1 4 0
4 Borysewicz Antoni 1 2 3 0
18 Bereśniewicz Filip 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 3 1 4 0
22 Sochacki Maciej 0 2 2 0
15 Musz Jacek 2 1 3 0
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Pozauć Paweł 1 0 1 0