STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź U12 (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    1:35 (0:8, 1:14, 0:13)

  • Data:

    16.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:05

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:26 EQ

Lenartowski Kacper

0:2 03:47 EQ

Świderski Wojciech Sobczak Igor

0:3 06:16 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Stechni Maciej, Lenartowski Kacper

0:4 09:33 -1

Stępień II Jan Gawrysiak Bartłomiej, Krzesłowski Igor

0:5 15:07 +1

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech, Rainert Antoni

0:6 15:30 EQ

Sobczak Igor Świderski Wojciech

0:7 15:40 EQ

Świderski Wojciech

0:8 16:58 EQ

Lenartowski Kacper Rainert Antoni, Pavliv Davyd

0:9 21:16 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Wiktorski Tymoteusz, Stępień II Jan

0:10 23:34 EQ

Krzesłowski Wiktor

0:11 25:26 +1

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech, Kowalczyk Oliwier

0:12 26:43 EQ

Pavliv Davyd Kowalczyk Oliwier

0:13 28:41 EQ

Stępień II Jan

0:14 29:35 EQ

Rainert Antoni Kowalczyk Oliwier

0:15 32:22 EQ

Kowalczyk Oliwier

0:16 33:43 EQ

Pavliv Davyd Kowalczyk Oliwier, Piętka Igor

1:16 33:50 EQ

Panasewicz Julian

1:17 34:45 -1

Pavliv Davyd Lenartowski Kacper, Kowalczyk Oliwier

1:18 35:07 -1

Pavliv Davyd Lenartowski Kacper, Kowalczyk Oliwier

1:19 35:26 -1

Świderski Wojciech Krzesłowski Wiktor

1:20 36:14 EQ

Krzesłowski Wiktor Olsiewicz Mateusz, Stępień II Jan

1:21 37:29 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Wiktorski Tymoteusz, Stępień II Jan

1:22 37:46 EQ

Lenartowski Kacper Kowalczyk Oliwier

1:23 41:10 EQ

Stępień II Jan Gawrysiak Bartłomiej

1:24 41:23 EQ

Kowalczyk Oliwier Lenartowski Kacper, Piętka Igor

1:25 42:39 EQ

Lenartowski Kacper Kowalczyk Oliwier, Pavliv Davyd

1:26 42:54 EQ

Świderski Wojciech Sobczak Igor, Krzesłowski Wiktor

1:27 45:37 EQ

Rainert Antoni Kowalczyk Oliwier

1:28 49:46 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

1:29 50:37 EQ

Świderski Wojciech

1:30 51:00 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Stępień II Jan, Wiktorski Tymoteusz

1:31 51:23 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

1:32 51:30 EQ

Kowalczyk Oliwier

1:33 53:25 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

1:34 57:34 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Stępień II Jan, Wiktorski Tymoteusz

1:35 58:23 EQ

Kowalczyk Oliwier Lenartowski Kacper, Pavliv Davyd

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:50 Olsiewicz Mateusz ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
14:25 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:07 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
30:02 Kowalczyk Oliwier ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:30 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
37:46 Rainert Antoni ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:17 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:45 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
59:38 Świderski Wojciech ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Simiński Stanisław 30:29 16 0 16 0
1 Madaliński Igor 29:31 19 0 19 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 0 0 0 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 4
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 1 0 1 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 0 0 0 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 0 0 0 0
22 Sosnowski Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 2
15 Zaborowski Kosma 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Żyła Marcel 0 0 0 0

ŁKH Łódź U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 33:43 0 0 0 0
11 Skiba Szymon 26:17 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Świderski Wojciech 5 3 8 2
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 2
23 Kowalczyk Oliwier 4 9 13 2
25 Olsiewicz Mateusz 0 1 1 2
9 Krzesłowski Wiktor 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Lenartowski Kacper 8 5 13 0
8 Stechni Maciej 0 1 1 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 5 3 8 2
13 Rainert Antoni 2 2 4 2
31 Stępień II Jan 3 5 8 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Piętka Igor 0 2 2 0
7 Pavliv Davyd 4 5 9 0
21 Sobczak Igor 1 2 3 0
22 Wiktorski Tymoteusz 1 4 5 0
38 Krompasky Radomir 0 0 0 0