OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    1:22 (0:5, 0:9, 1:8)

  • Data:

    22.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Marcin Gawin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:11 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

0:2 02:10 EQ

Kaczyński Wiktor

0:3 16:22 EQ

Krajewski Adam

0:4 18:20 EQ

Sochacki Maciej

0:5 19:05 EQ

Borysewicz Antoni

0:6 22:16 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

0:7 22:24 EQ

Kowalski II Konrad Rakowski Marcel

0:8 23:21 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

0:9 31:34 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

0:10 36:16 EQ

Nowaczyk Adrian Krajewski Adam

0:11 37:05 EQ

Pozauć Paweł Kowalski II Konrad

0:12 37:14 EQ

Kowalski II Konrad Rakowski Marcel, Krajewski Adam

0:13 38:46 EQ

Mielniczuk Julian Kaczyński Wiktor

0:14 39:51 EQ

Rakowski Marcel Bereśniewicz Filip

0:15 40:20 EQ

Kowalski II Konrad Karpiński Stanisław

0:16 44:51 EQ

Krajewski Adam

0:17 45:00 EQ

Kowalski II Konrad

0:18 49:31 EQ

Krajewski Adam Musz Jacek

0:19 50:09 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

0:20 55:23 EQ

Sencerz Anna Mielniczuk Julian

1:20 56:00 EQ

Przybycin Walter

1:21 58:53 EQ

Sochacki Maciej

1:22 59:40 EQ

Nowaczyk Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:34 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:17 Sencerz Anna GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:22 Kaczyński Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Balcerski Antoni 00:00 0 0 0 0
41 Prencel Wojciech 60:00 133 111 22 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleksand. 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Stefaniak-Hauk Mateusz 0 0 0 0
56 Pudeł Szymon 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 1 0 1 0
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksander 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 40:00 5 5 0 100
1 Nawrot Wojciech 20:00 3 2 1 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 2 0 2 0
23 Rakowski Marcel 3 2 5 0
6 Kowalski II Konrad 7 1 8 2
21 Krajewski Adam 3 7 10 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Karpiński Stanisław 0 1 1 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0
16 Mielniczuk Julian 1 1 2 0
9 Kaczyński Wiktor 1 1 2 2
19 Sencerz Anna 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 1 1 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
17 Nowaczyk Adrian 2 0 2 0
4 Borysewicz Antoni 1 0 1 0
18 Bereśniewicz Filip 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
3 Pozauć Paweł 1 0 1 0