STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U18 (JM):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    11:3 (2:2, 2:0, 7:1)

  • Data:

    30.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:31

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Michał Gerne

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:22 EQ

Ananiew Filip

1:1 03:13 EQ

Piskalski Konrad Bohuszko Igor

2:1 05:19 EQ

Mularczyk Jakub Rutkowski Patryk, Małecki Jakub

2:2 10:38 EQ

Fruczek Kacper Trzebiatowski Wiktor

3:2 25:23 +1

Wenker Jakub Bohuszko Igor, Piskalski Konrad

4:2 37:18 EQ

Proczek Michał Wenker Jakub

5:2 40:57 EQ

Shirkov Timofey Wenker Jakub, Piskalski Konrad

6:2 42:16 EQ

Walczak Jan Mularczyk Jakub, Dobrzeniecki Natalian

6:3 42:46 EQ

Besarab Danil Samsonovich Andrei

7:3 44:54 EQ

Walczak Jan Małecki Jakub, Mularczyk Jakub

8:3 46:34 -1

Wenker Jakub Piskalski Konrad, Kurnicki Oliwier

9:3 47:30 -1

Wenker Jakub Piskalski Konrad, Sawicki Marcel

10:3 48:24 -1

Małecki Jakub Schafer Eryk, Mularczyk Jakub

11:3 58:30 +1

Ongirski Mikołaj Proczek Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:49 Małecki Jakub MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
20:51 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:31 Gavrilov Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:31 Walczak Jan MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:51 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:29 Gavrilov Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
29:15 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:19 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Przeszkadzanie
35:19 Ongirski Mikołaj MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:19 Besarab Danil GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:47 Ananiew Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Rzucenie na bandę
35:47 Ananiew Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:25 Krzymowski Radosław MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:44 Samsonovich Andrei GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Atak łokciem
51:18 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Wysoki kij
52:21 Rutkowski Patryk MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zahaczenie
58:23 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
58:23 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:23 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:15 Wólczyński Szymon MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 5 Atak kolanem
59:15 Wólczyński Szymon MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 00:00 0 0 0 0
51 Grabara II Bartosz 60:00 20 17 3 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 1 1 0
74 Proczek Michał 1 1 2 0
69 Wenker Jakub 3 2 5 2
17 Bohuszko Igor 0 2 2 0
73 Piskalski Konrad 1 4 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Rutkowski Patryk 0 1 1 2
16 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
19 Małecki Jakub 1 2 3 2
11 Walczak Jan 2 0 2 2
29 Mularczyk Jakub 1 3 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 1 1 2
58 Ongirski Mikołaj 1 0 1 2
13 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
71 Shirkov Timofey 1 0 1 0
81 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Lewandowski Maksym. 0 0 0 0
7 Kurnicki Oliwier 0 1 1 0
10 Krzymowski Radosław 0 0 0 2
15 Wólczyński Szymon 0 0 0 25

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 47:40 54 45 9 83
21 Voitsenka Danil 12:20 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zhurauski Artsiom 0 0 0 4
2 Samsonovich Andrei 0 1 1 6
15 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 0
18 Fruczek Kacper 1 0 1 0
9 Ananiew Filip 1 0 1 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
19 Besarab Danil 1 0 1 2
13 Laskowski Adam 0 0 0 0
23 Dąbkowski Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Drzewucki Marcel 0 0 0 2
12 Gavrilov Denis 0 0 0 4
5 Piwowarski Karol 0 0 0 0
7 Dawid Maksymilian 0 0 0 0