Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

  • Data:

    19.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Wiktor Zień

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:17 EQ

Koblar Gregor Kowalówka Sebastian

2:0 19:06 EQ

Wanat Dariusz Pretnar Klemen, Themar Andrej

3:0 26:51 +1

Kalan Luka Kowalówka Sebastian, Wanacki Jakub

3:1 38:31 EQ

Stoklasa Filip Działo Michał, Blanik Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:40 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:12 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20 Tsitok Maksim Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:47 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
24:20 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
26:00 Horzelski Marcin Zagłębie Sosnowiec 2 Spóźniony atak ciałem
49:34 Khoperia Armen Zagłębie Sosnowiec 2 Rzucenie na bandę
49:34 Khoperia Armen Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie
52:50 Noworyta Patryk Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
59:48 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0
45 Lipiński Sebastian 60:00 20 19 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 1 1 0
7 Pretnar Klemen 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 1 0 1 0
93 Kalan Luka 1 0 1 2
88 Themar Andrej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 2
81 Meidl Radek 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kot Adam 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 0 0 0
14 Garshin Semen 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
8 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 59:35 31 28 3 90
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kaluza Marek 0 0 0 0
44 Kovalenko Roman 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
89 Tyczyński Damian 0 0 0 0
90 Stoklasa Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 12
74 Cunik Matej 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 1 1 0
61 Tsitok Maksim 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 2
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 1 1 0