Informacje
  • Gospodarze:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Philip Barski

  • Wynik:

    1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Artur Hyliński

  • Widzów:

    1700

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:05 EQ

Franek Tomas Bulin Jan, Neupauer Bartłomiej

0:2 33:14 EQ

Dziubiński Krystian

0:3 35:50 EQ

Franek Tomas Neupauer Bartłomiej, Mrugała Robert

1:3 52:00 +1

Polodna Petr Vitek Josef, Steber Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:39 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
03:43 Danieluk Mateusz Lotos PKH Gdańsk 2 Wysoki kij
15:59 - Tauron Podhale Nowy Targ 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:40 Dziubiński Krystian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie
55:59 Marzec Szymon Lotos PKH Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Fucik Tomas 60:00 26 23 3 88
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
22 Havlik Ladislav 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 1 0 1 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 0 0 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 2
89 Rac Roman 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Pichnarcik Michal 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 33 32 1 96
50 Vilardo Nicholas 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Suominen Samu 0 0 0 0
27 Seed Jason 0 0 0 0
3 Stadel Riley 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 2
4 Puzic Ivan 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 1 0 1 2
19 Nattinen Jussi 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mrugała Robert 0 1 1 0
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
88 Franek Tomas 2 0 2 0
86 Bulin Jan 0 1 1 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
97 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
21 Valentino Justin 0 0 0 0
71 Campbell Kyle 0 0 0 0