Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupančič

  • Wynik:

    4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:07

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    1650

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:51 EQ

Fraszko Bartosz Kalinowski Michał, Dołęga Jarosław

1:1 07:27 EQ

Zatko Miroslav

1:2 15:24 +1

Themar Andrej Garshin Semen, Wanacki Jakub

2:2 22:28 EQ

Fraszko Bartosz Kozlov Dmitri, Dołęga Jarosław

3:2 33:15 EQ

Yesayan Mikhail Shkodenko Yegor, Korchokha Robert

4:2 59:45 EN

Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:47 Dołęga Jarosław KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
28:54 Veitov Nikita KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
34:45 Veitov Nikita KH Energa Toruń 2 Atak łokciem
54:26 Orekhin Daniil Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 33 31 2 93
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 1 1 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 2 2 2
95 Fraszko Bartosz 2 0 2 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 1 0 1 0
84 Feofanov Yegor 0 0 0 0
91 Veitov Nikita 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Grebenyuk Alexander 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 1 1 0
33 Yesayan Mikhail 1 0 1 0
99 Korchokha Robert 0 1 1 0
13 Volzhankin Alexandr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
75 Yeryomenko Yevgeni 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 00:00 0 0 0 0
45 Lipiński Sebastian 59:45 36 33 3 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 1 0 1 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
81 Meidl Radek 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 1 1 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 1 1 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 2
88 Themar Andrej 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 0 0 0