Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MOSM Tychy (JR)

  • Trener MOSM Tychy (JR):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    7:1 (2:0, 2:1, 3:0)

  • Data:

    31.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:50

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Kamil Cieśla, Michał Żak

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:11 +1

Luszniak Szymon Dubinin Andrei, Yerassov Vasiliy

2:0 19:47 -1

Dubinin Andrei Yerassov Vasiliy

3:0 25:13 EQ

Machura Adam Kozlov Nikita, Susterovas Jaromir

4:0 33:35 EQ

Dubinin Andrei Yerassov Vasiliy

4:1 38:26 EQ

Krok Mateusz Kulpecki Kacper, Mużelak Kacper

5:1 52:09 EQ

Piotrowski Mariusz Luszniak Szymon

6:1 54:36 +1

Dubinin Andrei Yerassov Vasiliy, Kozlov Nikita

7:1 59:22 EQ

Petrovskii Vladimir Zadęcki Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:39 Sobecki Karol MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:46 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kolanem
18:51 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:32 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Podcięcie
47:37 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Uderzenie kijem
54:13 Kulpecki Kacper MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:00 1 0 1 0
30 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kozlov Nikita 0 2 2 0
19 Luszniak Szymon 1 1 2 2
10 Yerassov Vasiliy 0 4 4 0
44 Dubinin Andrei 3 1 4 4
88 Sak Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Michał 0 0 0 0
7 Khoperia Armen 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 1 0 1 0
25 Petrovskii Vladimir 1 0 1 0
32 Susterovas Jaromir 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 1 1 0
15 Baran Karol 0 0 0 2
13 Machura Adam 1 0 1 0

MOSM Tychy (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Smolin Denis 60:00 7 0 7 0
2 Kuśmierz Piotr 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 0 0 2
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
44 Krok Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
9 Pachut Patryk 0 0 0 0