OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

  • Data:

    31.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:10

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Waluszek , Patryk Puławski

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 27:54 EQ

Bąk Oskar Wenker Jakub, Piskalski Konrad

2:0 31:37 EQ

Sabirov Mihail Bąk Oskar

2:1 53:38 +1

Bagiński Przemysław Wawrzkiewicz Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:54 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zahaczenie
19:27 Milewski Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie
22:17 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
28:02 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Wysoki kij
35:48 Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:11 Milewski Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Opóźnianie gry
52:05 Mularczyk Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Trzymanie kija przeciwnika
56:13 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak łokciem
56:39 Bar Sebastian MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 29 28 1 96
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
15 Bąk Oskar 1 1 2 0
69 Wenker Jakub 0 1 1 2
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
81 Sabirov Mihail 1 0 1 0
59 Jeziorski Oskar 0 0 0 2
7 Lewy Jeremi 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 0 0 2
58 Olkhovskii Rotislav 0 0 0 0
29 Bohuszko Igor 0 0 0 0
17 Mularczyk Jakub 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 36 34 2 94
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
9 Bagiński Przemysław 1 0 1 0
12 Wawrzkiewicz Mateusz 0 1 1 0
16 Wicher Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Klimanek Paweł 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 2
17 Ustynov Maksym 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 4