OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Michał Kret

  • Widzów:

    37

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:37 EQ

Moś Karol Ciepielewski Piotr, Fabiańczyk Maciej

1:1 11:28 EQ

Sabirov Mihail Piskalski Konrad, Bajwenko Oskar

1:2 13:17 EQ

Lewy Jeremi Wenker Jakub

2:2 28:56 PS

Ciepielewski Piotr

2:3 36:47 EQ

Wenker Jakub Sadowski Michał

2:4 56:08 EQ

Sabirov Mihail Lewy Jeremi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:02 Król Kacper MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atak kolanem
18:47 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Przeszkadzanie
24:41 - MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:56 Olkhovskii Rotislav MKS Sokoły Toruń (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
31:03 - MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:06 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:11 Dobrzeniecki Natalian MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Przeszkadzanie
39:11 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
50:10 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:17 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kolanem

Składy

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świerczyna Patryk 60:00 54 50 4 92
38 Górdziel Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 0
12 Kania Mikołaj 0 0 0 0
87 Olszewski Patryk 0 0 0 0
8 Tsyran Ivan 0 0 0 0
91 Miłek Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
27 Kowolik Igor 0 0 0 0
97 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 0
29 Fabiańczyk Maciej 0 1 1 0
71 Stacherski Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 2
51 Kułak Marcin 0 0 0 0
18 Moś Karol 1 0 1 0
66 Ciepielewski Piotr 1 1 2 0
77 Kowalski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kvas Vitalii 0 0 0 0
69 Janiszewski Patryk 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 00:00 0 0 0 0
51 Guranowski Szymon 60:00 27 25 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 0 0 0
15 Bąk Oskar 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 1 1 2 0
19 Sadowski Michał 0 1 1 0
88 Suski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 12
10 Bajwenko Oskar 0 1 1 2
81 Sabirov Mihail 2 0 2 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
7 Lewy Jeremi 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 2
14 Schafer Eryk 0 0 0 2
13 Bar Sebastian 0 0 0 0
59 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Olkhovskii Rotislav 0 0 0 0
29 Bohuszko Igor 0 0 0 0
17 Mularczyk Jakub 0 0 0 0