STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    6:3 (2:0, 2:2, 2:1)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech, Michał Żak

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:13 +1

Cuber Klaudiusz Wicher Sebastian, Bagiński Przemysław

2:0 19:49 EQ

Wicher Sebastian

2:1 22:45 EQ

Naróg Michał Smal Igor

3:1 35:25 EQ

Wicher Sebastian Milewski Mateusz

3:2 35:53 EQ

Liśkiewicz Bartosz Smal Igor, Naróg Michał

4:2 36:58 +1

Wawrzkiewicz Mateusz Wicher Sebastian

4:3 40:31 EQ

Naróg Michał Wala Jakub

5:3 50:54 +1

Ustynov Maksym Klimanek Paweł, Szymik Daniel

6:3 54:19 EQ

Wicher Sebastian Ustynov Maksym, Bagiński Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:51 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
05:23 Szymik Daniel KH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:38 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:21 Zając Bartosz KH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:20 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:41 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
45:25 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
49:45 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
59:18 Zając Bartosz KH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 34 31 3 91
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 1 0 1 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
9 Bagiński Przemysław 0 2 2 0
12 Wawrzkiewicz Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Zając Bartosz 0 0 0 4
18 Szymik Daniel 0 1 1 2
17 Ustynov Maksym 1 1 2 0
16 Wicher Sebastian 3 2 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Klimanek Paweł 0 1 1 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 1 1 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 54:19 29 23 6 79
1 Szczepkowski Mikołaj 05:41 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 2 1 3 0
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 6
29 Smal Igor 0 2 2 2
20 Drąg Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 1 1 4
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
88 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 1 0 1 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
22 Dąbkowski Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0