STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U20 (JR):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

  • Data:

    02.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak , Wojciech Czech

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:05 +1

Wenker Jakub Bąk Oskar

2:0 24:31 EQ

Sadowski Michał Wenker Jakub

3:0 29:42 PS

Wenker Jakub

4:0 36:45 EQ

Walczak Jan Sabirov Mihail

4:1 39:12 -1

Naróg Michał Smal Igor

5:1 59:34 EN

Wenker Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:49 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:00 Bohuszko Igor MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:42 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) PS Zahaczenie
34:14 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Trzymanie
38:02 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
47:48 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
47:58 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Wysoki kij
54:32 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
58:28 Proczek Michał MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 27 26 1 96
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 0 0 2
15 Bąk Oskar 0 1 1 0
69 Wenker Jakub 3 1 4 0
19 Sadowski Michał 1 0 1 0
88 Suski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
81 Sabirov Mihail 0 1 1 0
11 Walczak Jan 1 0 1 0
7 Lewy Jeremi 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 0 0 0
59 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Olkhovskii Rotislav 0 0 0 0
29 Bohuszko Igor 0 0 0 2
17 Mularczyk Jakub 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 58:28 38 34 4 89
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 1 0 1 0
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 6
29 Smal Igor 0 1 1 0
20 Drąg Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 2
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
88 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
5 Laskowski Adam 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
22 Dąbkowski Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0