OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    2:2 (0:0, 1:2, 1:0)

  • Data:

    15.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Żak

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 29:04 EQ

Schramm Iga Kobus Alicja

1:1 33:43 EQ

Garbocz Oliwia Solecka Adriana

1:2 38:52 EQ

Bula Amelia Kobus Alicja

2:2 41:22 EQ

Łaskawska Sylwia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
34:21 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
36:50 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
36:50 - SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
44:51 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:03 Bula Amelia PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:46 Bula Amelia PTH Kozice Poznań (K) 2 Uderzenie kijem
58:46 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:20 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 2 0 2 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 4
14 Garbocz Oliwia 1 0 1 2
71 Łaskawska Sylwia 1 0 1 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 1 1 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
18 Sobiegała Laura 0 0 0 0
74 Gniza Amelia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kamińska Klaudia 60:00 2 0 2 0
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 2 2 2
2 Schramm Iga 1 0 1 0
12 Bula Amelia 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0
15 Czachowska Daria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0