OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    1:3 (0:0, 1:3, 0:0)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Piotr Podlas

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 25:32 EQ

Churas Karolina Łaskawska Sylwia

1:1 35:27 EQ

Schramm Iga

1:2 36:29 EQ

Frankowska Laura Pelic Klaudia

1:3 37:49 EQ

Churas Karolina Garbocz Oliwia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:00 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:22 Huchel Weronika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
39:02 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:07 Schramm Iga PTH Kozice Poznań (K) 2 Gra ciałem - kobiety
58:30 Solecka Adriana SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kamińska Klaudia 58:30 26 23 3 88
11 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 2
6 Kobus Alicja 0 0 0 0
2 Schramm Iga 1 0 1 2
12 Bula Amelia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0
15 Czachowska Daria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 23 22 1 95
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 1 1 0
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 0
27 Łaskawska Sylwia 0 1 1 2
97 Churas Karolina 2 0 2 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 2
13 Solecka Adriana 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 1 0 1 0