OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    4:5 (0:0, 3:4, 1:1)

  • Data:

    14.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
- 09:32 PS

Wicher Sebastian

0:1 24:14 EQ

Szałajko Jakub Wenker Jakub

1:1 25:57 +1

Orlik Adrian Szymik Daniel, Cuber Klaudiusz

1:2 26:18 EQ

Bar Sebastian Rutkowski Patryk

2:2 32:29 EQ

Wicher Sebastian Stępień Bartosz

2:3 33:36 EQ

Lewy Jeremi Walczak Jan, Sabirov Mihail

2:4 36:02 +1

Sadowski Michał

3:4 38:17 -1

Wicher Sebastian

3:5 43:09 +1

Rutkowski Patryk Bar Sebastian, Dobrzeniecki Natalian

4:5 57:05 +1

Wicher Sebastian Cuber Klaudiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:32 Mila Kacper KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kolanem
02:10 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
09:32 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
13:11 Sadowski Michał MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zahaczenie
24:39 Sadowski Michał MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:53 - KH Polonia Bytom (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:46 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:47 Mila Kacper KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:02 Szałajko Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 4 Wysoki kij
52:36 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:52 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
56:06 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 39 34 5 87
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 2 2 0
15 Mila Kacper 0 0 0 4
18 Szymik Daniel 0 1 1 2
12 Wawrzkiewicz Mateusz 0 0 0 0
16 Wicher Sebastian 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Klimanek Paweł 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
29 Orlik Adrian 1 0 1 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 0
9 Chęciński Luciano 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartosz 0 1 1 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 23 19 4 82
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
15 Bąk Oskar 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 0 1 1 0
19 Sadowski Michał 1 0 1 4
17 Szałajko Jakub 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
81 Sabirov Mihail 0 1 1 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
7 Lewy Jeremi 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
59 Rutkowski Patryk 1 1 2 0
13 Bar Sebastian 1 1 2 0
29 Bohuszko Igor 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Shirkov Timofei 0 0 0 0