OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehman

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    5:3 (1:0, 1:2, 3:1)

  • Data:

    15.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:33 EQ

Fruczek Kacper Drąg Daniel, Liśkiewicz Bartosz

1:1 20:23 EQ

Szymik Daniel

2:1 35:24 +2

Naróg Michał Smal Igor

2:2 37:26 EQ

Wicher Sebastian

3:2 44:10 EQ

Wołoszyk Bartosz

4:2 46:14 EQ

Bandarenka Dzmitry Wołoszyk Bartosz, Naróg Michał

4:3 49:57 EQ

Wawrzkiewicz Mateusz

5:3 58:47 EQ

Bandarenka Dzmitry Wołoszyk Bartosz, Smal Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:37 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:22 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:07 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Wysoki kij
21:31 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:59 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:51 Orlik Adrian KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
34:20 Wawrzkiewicz Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:05 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie
44:10 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 2 Uderzenie kijem
44:10 Kołodziej Mateusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 26 23 3 88
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
55 Naróg Michał 1 1 2 0
88 Bandarenka Dzmitry 2 0 2 0
18 Wołoszyk Bartosz 1 2 3 2
29 Smal Igor 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 0
21 Drąg Daniel 0 1 1 0
84 Fruczek Kacper 1 0 1 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Dąbkowski Damian 0 0 0 0
9 Ananiew Filip 0 0 0 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 48 43 5 89
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
29 Orlik Adrian 0 0 0 2
12 Wawrzkiewicz Mateusz 1 0 1 2
10 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 1 0 1 2
17 Ustynov Maksym 0 0 0 0
16 Wicher Sebastian 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Klimanek Paweł 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
9 Chęciński Luciano 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Mila Kacper 0 0 0 0