OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    6:8 (3:1, 3:3, 0:4)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    22:25

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Jan Andrzejewski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:44 EQ

Lewy Jeremi Sabirov Mihail

1:1 05:51 EQ

Wołoszyk Bartosz Golovchanskiy Maksim, Naróg Michał

2:1 11:58 EQ

Golovchanskiy Maksim Wołoszyk Bartosz

3:1 18:53 EQ

Naróg Michał Wołoszyk Bartosz, Golovchanskiy Maksim

4:1 20:18 +1

Naróg Michał Bandarenka Dzmitry

4:2 22:31 EQ

Wenker Jakub Szałajko Jakub, Sadowski Michał

4:3 24:17 EQ

Dobrzeniecki Natalian Piskalski Konrad, Bar Sebastian

5:3 29:35 EQ

Golovchanskiy Maksim Naróg Michał, Wołoszyk Bartosz

6:3 33:29 +1

Naróg Michał Wołoszyk Bartosz, Pluciński Paweł

6:4 36:50 EQ

Bajwenko Oskar Lewy Jeremi

6:5 51:47 +1

Lewy Jeremi Bajwenko Oskar, Sawicki Marcel

6:6 54:22 EQ

Wenker Jakub Bąk Oskar, Sadowski Michał

6:7 57:18 EQ

Sabirov Mihail Bar Sebastian

6:8 57:55 EQ

Wenker Jakub Sadowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:31 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Trzymanie
20:00 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zahaczenie
23:53 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:53 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:43 Zhurauski Artsiom GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:50 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:48 Szałajko Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:58 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:03 Golovchanskiy Maksim GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
48:50 - MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:35 Szałajko Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:24 Naróg Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
59:32 Bandarenka Dzmitry GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 37 29 8 78
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 4
55 Naróg Michał 3 2 5 2
88 Bandarenka Dzmitry 0 1 1 2
18 Wołoszyk Bartosz 1 4 5 0
20 Golovchanskiy Maksim 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0
9 Ananiew Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
21 Drąg Daniel 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 1 1 6

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Dąbkowski Damian 0 0 0 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 46 40 6 86
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 0 0 0
15 Bąk Oskar 0 1 1 2
69 Wenker Jakub 3 0 3 0
19 Sadowski Michał 0 3 3 0
17 Szałajko Jakub 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 1 1 0
10 Bajwenko Oskar 1 1 2 2
81 Sabirov Mihail 1 1 2 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
7 Lewy Jeremi 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 1 0 1 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 2 2 0
73 Piskalski Konrad 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
58 Shirkov Timofei 0 0 0 0