STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U20 (JR)

  • Trener MOSM Tychy U20 (JR):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U20 (JR)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U20 (JR):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Joanna Pobożniak, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:23 EQ

Wróblewski Dawid Płachetka Marcin, Teterin Nikita

1:1 05:21 EQ

Krzyżek Jan Ubowski Mateusz

2:1 45:00 EQ

Pachut Patryk

3:1 53:06 EQ

Pachut Patryk Krok Mateusz

4:1 59:38 -1

Ubowski Mateusz Krzyżek Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:57 Wywiał Adam JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Trzymanie
25:55 Borowiak Adam JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:22 Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:27 Kazakevich Yahor JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:10 Wywiał Adam JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:57 Kucharski Szymon MOSM Tychy U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Smolin Denis 00:00 0 0 0 0
2 Mentel Jakub 60:00 21 20 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 1 1 2 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 2
44 Krok Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Rawa Bartosz 0 0 0 0
19 Langner Oskar 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
80 Pachut Patryk 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Krzyżek Jan 1 1 2 0

JKH GKS Jastrzębie U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Miarka Maciej 59:12 27 24 3 88
96 Giziński Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Puzakov Maksim 0 0 0 0
86 Teterin Nikita 0 1 1 0
22 Kazakevich Yahor 0 0 0 2
71 Senkevich Artsiom 0 0 0 0
18 Senkevich Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Borowiak Adam 0 0 0 2
94 Wywiał Adam 0 0 0 4
8 Wróblewski Dawid 1 0 1 0
15 Płachetka Marcin 0 1 1 0
72 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Garsztka Filip 0 0 0 0
5 Borowiak Oskar 0 0 0 0
6 Kapusta Łukasz 0 0 0 2