OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    5:3 (1:0, 3:1, 1:2)

  • Data:

    27.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech , Maciej Gąsienica Makowski

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:08 -1

Dobosz Szymon Dulęba Marcin

2:0 21:37 +1

Florczak Bartosz Dobosz Szymon, Biłas Karol

2:1 27:48 +1

Wenker Jakub Małecki Jakub, Jeziorski Oskar

3:1 31:32 EQ

Dobosz Szymon Frankiewicz Adrian, Dulęba Marcin

4:1 38:27 +1

Biłas Karol Frankiewicz Adrian, Florczak Bartosz

5:1 49:28 +1

Biłas Karol Dobosz Szymon, Dulęba Marcin

5:2 52:58 +1

Dobrzeniecki Natalian Wiwatowski Kamil, Mularczyk Jakub

5:3 59:59 +1

Wenker Jakub Sawicki Marcel, Jeziorski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:32 Frankiewicz Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Uderzenie kijem
07:50 Dobrzeniecki Natalian MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:56 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Przeszkadzanie
20:57 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Przeszkadzanie
26:34 Dobosz Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Przeszkadzanie
32:46 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Przeszkadzanie
37:18 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Uderzenie kijem
42:12 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Atak kolanem
47:48 Shirkov Timofei MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:15 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Zahaczenie
59:50 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Wysoki kij

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 00:00 0 0 0 0
30 Buczek Dominik 60:00 37 34 3 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Biłas Karol 2 1 3 2
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
8 Dobosz Szymon 2 2 4 2
88 Dulęba Marcin 0 3 3 2
21 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 1 1 2 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 2
20 Frankiewicz Adrian 0 2 2 2
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Niemczyk Patryk 0 0 0 2
10 Rocki Kacper 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
97 Tauter Preston 0 0 0 0
81 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Starościak Michał 0 0 0 0
92 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
9 Bąk Jakub 0 0 0 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 60:00 36 31 5 86
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 1 1 4
74 Proczek Michał 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0
15 Jeziorski Oskar 0 2 2 0
69 Wenker Jakub 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 1 0 1 2
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 2
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
7 Suski Bartosz 0 0 0 0
88 Shirkov Timofei 0 0 0 2
19 Małecki Jakub 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
91 Bohuszko Igor 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 1 1 0
17 Mularczyk Jakub 0 1 1 0