STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    8:2 (4:0, 1:1, 3:1)

  • Data:

    25.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Kret

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:40 EQ

Yerassov Vasiliy Susterovas Jaromir, Palamarchuk Oleh

2:0 09:57 -1

Yerassov Vasiliy Zadęcki Wiktor, Palamarchuk Oleh

3:0 11:30 EQ

Kasprzyk Dominik

4:0 15:23 -1

Palamarchuk Oleh Yerassov Vasiliy

5:0 21:44 EQ

Baran Karol Kasprzyk Dominik

5:1 37:44 EQ

Besarab Danylo Ananiew Filip, Fruczek Kacper

6:1 42:30 EQ

Machura Adam Kasprzyk Dominik, Karasiński Arkadiusz

6:2 43:30 EQ

Bielecki Jakub Besarab Danylo, Dawid Maksymilian

7:2 44:08 EQ

Susterovas Jaromir Yerassov Vasiliy, Palamarchuk Oleh

8:2 48:55 +1

Zadęcki Wiktor Palamarchuk Oleh, Susterovas Jaromir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:23 Machura Adam UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
14:39 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
29:14 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:43 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
47:44 Dąbkowski Damian GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Przeszkadzanie
51:46 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Zahaczenie
59:20 Yerassov Vasiliy UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubara Artur 60:00 19 17 2 89
30 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Nowak Michał 0 0 0 2
16 Zadęcki Wiktor 1 1 2 0
10 Yerassov Vasiliy 2 2 4 2
92 Palamarchuk Oleh 1 4 5 2
32 Susterovas Jaromir 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wilk Jakub 0 0 0 0
13 Machura Adam 1 0 1 2
14 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 0
15 Baran Karol 1 0 1 2
17 Kasprzyk Dominik 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Mirek Adrian 0 0 0 0
3 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
21 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
22 Tarnawski Marceli 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
98 Kovalenko Mark 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 60:00 50 42 8 84
10 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bielecki Jakub 1 0 1 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 1 1 0
9 Ananiew Filip 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Gavrilov Denis 0 0 0 0
22 Drzewucki Marcel 0 0 0 2
20 Besarab Danylo 1 1 2 0
7 Dawid Maksymilian 0 1 1 0
82 Dąbkowski Damian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Piwowarski Karol 0 0 0 0