OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    1:8 (0:2, 0:3, 1:3)

  • Data:

    27.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kret, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:22 EQ

Kandratsenka Uladz. Sosnowski Krystian, Biernat Jan

0:2 15:18 EQ

Sosnowski Krystian Dworzak Filip, Biernat Jan

0:3 20:22 EQ

Lichota Dominik Daniliszyn Kamil, Filipowicz Mateusz

0:4 25:58 EQ

Biernat Jan Kandratsenka Uladz., Sosnowski Krystian

0:5 27:50 EQ

Guzik Arkadiusz Zabawski Szymon, Wytrykus Adam

0:6 46:36 EQ

Filipowicz Mateusz Noworyta Aleksander, Daniliszyn Kamil

0:7 50:12 EQ

Sosnowski Krystian Noworyta Aleksander, Pencko Miłosz

0:8 54:06 EQ

Klimczyk Mateusz Sosnowski Krystian, Wilk Daniel

1:8 54:59 +1

Piwowarski Karol Wenz Wiktor, Trzebiatowski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:00 Besarab Danylo GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:14 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
33:57 Voitsenka Daniil GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:36 Besarab Danylo GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Zahaczenie
42:18 Kandratsenka Uladz. UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
54:50 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kolanem
55:51 Gavrilov Denis GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 31:14 20 15 5 75
7 Voitsenka Daniil 28:46 23 20 3 86

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bielecki Jakub 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 1 1 0
50 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
25 Gavrilov Denis 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drzewucki Marcel 0 0 0 2
20 Besarab Danylo 0 0 0 4
21 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
69 Dąbkowski Damian 0 0 0 0
29 Piwowarski Karol 1 0 1 0

UKH Unia Oświęcim (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 27:50 8 8 0 100
18 Kaczkowski Gabriel 32:10 9 9 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 1 0 1 0
17 Klekot Jan 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 2 2 0
87 Filipowicz Mateusz 1 1 2 0
13 Noworyta Aleksander 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 1 1 0
36 Biernat Jan 1 2 3 0
19 Sosnowski Krystian 2 3 5 0
4 Kandratsenka Uladz. 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 2
39 Wytrykus Adam 0 1 1 0
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 1 0 1 0
8 Zabawski Szymon 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 1 1 0
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 1 1 0
41 Klimczyk Mateusz 1 0 1 0