OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:7 (0:3, 0:1, 0:3)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Patryk Roemisch

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:21 EQ

Wcisło Alicja Późniewska Karolina

0:2 07:08 EQ

Wcisło Alicja Późniewska Karolina

0:3 17:06 EQ

Dziwok Wiktoria Wybiral Katarzyna

0:4 33:07 +1

Sfora Patrycja Tomczok Olivia

0:5 47:02 EQ

Sfora Patrycja Późniewska Karolina

0:6 52:53 EQ

Dziwok Wiktoria Sowa Alicja

0:7 57:27 EQ

Sfora Patrycja Tomczok Olivia, Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:55 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
39:59 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 51:28 5 0 5 0
72 Nowacka Amelia 08:32 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
29 Mota Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 3 0 3 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 0 4 4 0
25 Wcisło Alicja 2 0 2 0
27 Tomczok Olivia 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Cygan Aneta 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 2 0 2 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sowa Alicja 0 1 1 0