Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:3 (0:2, 0:1, 0:0)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:45

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, ***

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Zachariasz Kadela

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:12 EQ

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika

0:2 09:47 EQ

Łapińska Julia Onyshchenko Tetiana

0:3 24:51 +1

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:55 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Uderzenie kijem
10:08 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
10:44 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:59 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:50 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
23:23 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie bramkarzowi
30:23 Trethan Karolina UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:54 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:12 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
37:54 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:22 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:50 Zaborska Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:51 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Trzymanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 60:00 3 0 3 0
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 4
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 2
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 4
50 Kot Anna 0 0 0 2
20 Zaborska Anna 0 0 0 2
12 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 2
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 0 0 0 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 0 0 4
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 1 0 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 2 2 2
71 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0