OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    11:0 (4:0, 2:0, 5:0)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:20

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak , X

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kret, Joanna Jabłońska

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:24 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Wcisło Alicja

2:0 11:18 EQ

Wcisło Alicja Sfora Patrycja

3:0 16:58 EQ

Wybiral Katarzyna Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

4:0 17:21 EQ

Dziwok Wiktoria Tomczok Olivia, Późniewska Karolina

5:0 24:18 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Wcisło Alicja

6:0 38:04 +1

Sfora Patrycja Późniewska Karolina, Tomczok Olivia

7:0 40:28 EQ

Wcisło Alicja

8:0 41:45 EQ

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia

9:0 43:44 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

10:0 44:47 EQ

Dziwok Wiktoria

11:0 59:34 +1

Wcisło Alicja Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:11 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:01 Górska Aleksandra SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
37:01 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
47:45 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
59:01 Kędra Wiktoria SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie

Składy

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 2 2 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 2
7 Późniewska Karolina 0 7 7 0
25 Wcisło Alicja 3 2 5 0
27 Tomczok Olivia 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 1 1 2 0
5 Cygan Aneta 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 3 0 3 0
17 Wybiral Katarzyna 1 0 1 0
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
97 Zaborowska Julia 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Suchanek Monika 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 55:13 7 0 7 0
72 Nowacka Amelia 04:47 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 2
11 Sawicka Martyna 0 0 0 0
23 Toppinen Saara 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0