Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Wynik:

    9:0 (5:0, 2:0, 2:0)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:09 EQ

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika

2:0 06:57 EQ

Korkuz Dominika Siejka Alicja

3:0 13:56 +1

Łąpieś Magdalena Łapińska Julia, Podracka Ewa

4:0 15:02 EQ

Łapińska Julia Łąpieś Magdalena, Tokarska Renata

5:0 16:00 EQ

Kamińska Natalia

6:0 24:33 EQ

Kamińska Natalia Łąpieś Magdalena

7:0 39:45 EQ

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna

8:0 51:06 EQ

Onyshchenko Tetiana Korkuz Dominika, Podracka Ewa

9:0 58:44 EQ

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna, Kamińska Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:17 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:49 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie
30:13 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:30 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:34 Klatka Magdalena UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:02 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
48:51 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:40 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Wysoki kij

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 22 22 0 100
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 2 3 2
23 Kamińska Natalia 2 1 3 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 2 3 2
37 Siejka Alicja 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 1 1 2
40 Podracka Ewa 0 2 2 2
2 Łapińska Julia 1 1 2 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0
71 Łąpieś Magdalena 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 20:00 27 22 5 81
30 Pieczyk Anna 40:00 32 28 4 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
7 Klatka Magdalena 0 0 0 2
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 4
50 Kot Anna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0