OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    4:7 (3:3, 1:1, 0:3)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Nikifor Szczerba

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:15 EQ

Kasprzyk Dominik Karasiński Arkadiusz

2:0 05:09 EQ

Kasprzyk Dominik Baran Karol

2:1 06:48 -1

Walczak Jan Maćkowski Szymon

3:1 08:56 EQ

Kasprzyk Dominik Baran Karol

3:2 13:43 +1

Maćkowski Szymon Małecki Jakub

3:3 14:57 EQ

Piskalski Konrad

3:4 32:47 EQ

Wenker Jakub

4:4 36:18 -1

Yerassov Vasiliy Susterovas Jaromir

4:5 41:59 EQ

Proczek Michał

4:6 54:00 EQ

Maćkowski Szymon

4:7 57:12 +1

Małecki Jakub Maćkowski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:37 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Wysoki kij
11:36 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Przeszkadzanie
13:02 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:18 Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
24:18 Proczek Michał MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Zahaczenie
34:32 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Uderzenie kijem
46:31 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:50 Wilk Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:41 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Trzymanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubara Artur 60:00 37 30 7 81
30 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Nowak Michał 0 0 0 2
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 2
10 Yerassov Vasiliy 1 0 1 0
92 Palamarchuk Oleh 0 0 0 2
32 Susterovas Jaromir 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wilk Jakub 0 0 0 2
13 Machura Adam 0 0 0 0
14 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 0
15 Baran Karol 0 2 2 0
17 Kasprzyk Dominik 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Mirek Adrian 0 0 0 0
3 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
21 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
22 Tarnawski Marceli 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
98 Kovalenko Mark 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 60:00 31 27 4 87
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
74 Proczek Michał 1 0 1 2
73 Piskalski Konrad 1 0 1 2
15 Jeziorski Oskar 0 0 0 2
69 Wenker Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
11 Walczak Jan 1 0 1 0
13 Maćkowski Szymon 2 2 4 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 2
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
7 Suski Bartosz 0 0 0 0
88 Shirkov Timofei 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
91 Bohuszko Igor 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
17 Mularczyk Jakub 0 0 0 0