OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    2:3 (0:1, 2:2, 0:0)

  • Data:

    01.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:40

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur, X

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon, Damian Czudowski

  • Widzów:

    250

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:24 EQ

Sawicki Marcel Walczak Jan

1:1 21:35 EQ

Dulęba Marcin Dobosz Szymon, Frankiewicz Adrian

2:1 29:10 +1

Frankiewicz Adrian Florczak Bartosz, Wiszyński Filip

2:2 32:06 -1

Wenker Jakub Schafer Eryk

2:3 35:16 EQ

Proczek Michał Jeziorski Oskar, Piskalski Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:18 Proczek Michał MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:24 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Trzymanie
07:07 Jeziorski Oskar MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
12:09 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
28:30 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Przeszkadzanie
29:23 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Przeszkadzanie
29:31 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Przeszkadzanie
29:55 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:13 Maćkowski Szymon MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Wysoki kij
44:33 Małecki Jakub MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Przeszkadzanie
45:24 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Wysoki kij
45:24 Proczek Michał MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Wymuszanie kary
46:18 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Atak kolanem
58:31 Frankiewicz Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 60:00 38 35 3 92
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Biłas Karol 0 0 0 4
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
8 Dobosz Szymon 0 1 1 0
88 Dulęba Marcin 1 0 1 0
21 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 1 1 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Frankiewicz Adrian 1 1 2 2
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Niemczyk Patryk 0 0 0 2
10 Rocki Kacper 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
97 Tauter Preston 0 0 0 0
81 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Starościak Michał 0 0 0 0
92 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
9 Bąk Jakub 0 0 0 0
13 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 60:00 31 29 2 93
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 1 0 1 2
74 Proczek Michał 1 0 1 4
73 Piskalski Konrad 0 1 1 2
15 Jeziorski Oskar 0 1 1 2
69 Wenker Jakub 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 1 1 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
14 Schafer Eryk 0 1 1 2
7 Suski Bartosz 0 0 0 0
88 Shirkov Timofei 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
91 Bohuszko Igor 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
17 Mularczyk Jakub 0 0 0 0