OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    5:3 (0:1, 2:1, 3:1)

  • Data:

    06.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Wojciech Czech

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:35 EQ

Szałajko Jakub Sawicki Marcel

- 12:41 PS

Wenker Jakub

1:1 28:44 EQ

Niedźwiecki Kacper Golovchanskiy Maksim, Drozd–N. Stanisław

2:1 32:03 EQ

Bandarenka Dzmitry Naróg Michał, Wołoszyk Bartosz

2:2 37:56 EQ

Sadowski Michał Bąk Oskar

3:2 50:37 EQ

Golovchanskiy Maksim Wołoszyk Bartosz, Smal Igor

4:2 53:01 +2

Naróg Michał Smal Igor

5:2 58:31 +1

Wołoszyk Bartosz Smal Igor

5:3 59:19 EQ

Schafer Eryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:41 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Zahaczenie
14:58 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Przeszkadzanie
18:47 Ananiew Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:34 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Uderzenie kijem
19:40 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zahaczenie
23:32 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:08 Zhurauski Arseni GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Przeszkadzanie
46:52 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Przeszkadzanie
52:34 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Przeszkadzanie
52:50 Bar Sebastian MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Opóźnianie gry
57:58 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:25 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR) 2 Przeszkadzanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 34 31 3 91
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Naróg Michał 1 1 2 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 4
29 Smal Igor 0 3 3 0
18 Wołoszyk Bartosz 1 2 3 4
20 Golovchanskiy Maksim 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 0 1 2
10 Drozd–N. Stanisław 0 1 1 0
88 Bandarenka Dzmitry 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
7 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
21 Drąg Daniel 0 0 0 0
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Ananiew Filip 0 0 0 2
50 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 59:25 33 28 5 84
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 1 0 1 0
15 Bąk Oskar 0 1 1 0
69 Wenker Jakub 0 0 0 0
19 Sadowski Michał 1 0 1 0
17 Szałajko Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 1 1 4
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
81 Sabirov Mihail 0 0 0 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
7 Lewy Jeremi 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 0 0 2
29 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Mularczyk Jakub 0 0 0 0