OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:30 EQ

Wawrzkiewicz Mateusz Cuber Klaudiusz

2:0 27:53 EQ

Cuber Klaudiusz Wicher Sebastian

3:0 39:56 EQ

Wicher Sebastian Wawrzkiewicz Mateusz

4:0 41:52 EQ

Cuber Klaudiusz Wicher Sebastian

4:1 53:26 EQ

Sabirov Mihail Bar Sebastian

5:1 58:59 EN

Mila Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:14 Sadowski Michał MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Wysoki kij
03:07 Szymik Daniel KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:20 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Trzymanie kija przeciwnika
17:36 Mila Kacper KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
19:32 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Uderzenie kijem
42:41 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:41 - MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Kara mniejsza techniczna
47:10 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
47:10 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
49:19 Ustynov Maksym KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie
50:38 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 37 36 1 97
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Proczek Michał 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
4 Cuber Klaudiusz 2 1 3 14
12 Wawrzkiewicz Mateusz 1 1 2 0
16 Wicher Sebastian 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Klimanek Paweł 0 0 0 0
15 Mila Kacper 1 0 1 2
18 Szymik Daniel 0 0 0 2
17 Ustynov Maksym 0 0 0 2
19 Zając Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
29 Orlik Adrian 0 0 0 0
11 Milewski Mateusz 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 17:31 9 9 0 100
51 Guranowski Szymon 41:52 27 23 4 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 2
15 Bąk Oskar 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 0 0 0 0
19 Sadowski Michał 0 0 0 2
17 Szałajko Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
81 Sabirov Mihail 1 0 1 0
11 Walczak Jan 0 0 0 0
7 Lewy Jeremi 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 1 1 0
29 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Mularczyk Jakub 0 0 0 0