OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JR):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (JR)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (JR):

    Michał Krokosz

  • Wynik:

    4:2 (0:0, 0:2, 4:0)

  • Data:

    08.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Majta, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 20:53 +2

Ksiondz Oliwier Huchel Szymon, Kowolik Igor

0:2 30:40 +1

Ksiondz Oliwier Huchel Szymon

1:2 40:33 EQ

Wenker Jakub Szałajko Jakub, Bąk Oskar

2:2 45:06 EQ

Lewy Jeremi Sabirov Mihail, Walczak Jan

3:2 51:17 EQ

Sabirov Mihail Bąk Oskar, Walczak Jan

4:2 57:08 EQ

Sawicki Marcel Sabirov Mihail, Lewy Jeremi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:15 Ksiondz Oliwier MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zahaczenie
10:20 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
14:09 Sabirov Mihail MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:09 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:13 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Atak łokciem
18:00 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
19:17 Dobrzeniecki Natalian MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:24 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:30 Stacherski Wiktor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
24:10 Stryzhanok Yauheniy MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:57 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:35 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:35 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:18 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:16 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Rzucenie na bandę
46:16 Piskalski Konrad MKS Sokoły Toruń (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:57 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:23 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Wysoki kij
59:59 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
59:59 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
59:59 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 2 Uderzenie kijem
59:59 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Sokoły Toruń (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 36 34 2 94
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Schafer Eryk 0 0 0 0
15 Bąk Oskar 0 2 2 6
69 Wenker Jakub 1 0 1 4
19 Sadowski Michał 0 0 0 0
17 Szałajko Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 1 0 1 2
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 16
81 Sabirov Mihail 1 2 3 2
11 Walczak Jan 0 2 2 0
7 Lewy Jeremi 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 2
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 0 0 0
29 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 12

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Mularczyk Jakub 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 59:00 33 29 4 87
30 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 2 2 0
27 Kowolik Igor 0 1 1 6
23 Pohl Patryk 0 0 0 0
4 Kvas Vitalii 0 0 0 0
9 Ksiondz Oliwier 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Stryzhanok Yauheniy 0 0 0 2
48 Król Kacper 0 0 0 0
69 Stacherski Wiktor 0 0 0 2
25 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
10 Tsyran Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
81 Baisarovych Volodym. 0 0 0 0
97 Drustinac Adrian 0 0 0 0
51 Olszewski Patryk 0 0 0 0
71 Janiszewski Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Menc Aleks 0 0 0 4